Jeden svět se probouzí z karantény! - Spousti

Jeden svět se probouzí z karantény!

Vážení návštěvníci a příznivci festivalu,

festival Jeden svět 2020 se probouzí z “jarního spánku” po karanténě! Níže vám vysvětlíme, jak to bude vypadat s projekcí dokumentu „V síti“, s divadelním představením „Hrdý Budžes“ a celkově s programem Jednoho světa, který nemohl být organizován ve svém plánovaném termínu.

V síti

Začneme projekcemi filmového hitu doby před-covidové, který promítneme ve dvou termínech!

První termín – 8. června – 19.30 h – Roškotovo divadlo – určeno těm z vás, kteří jste si již vstupenky zakoupili v předprodeji.
Druhý termín – 9. června – 19.30 h – Roškotovo divadlo – je naopak určen vám, kteří chcete film vidět, ale vstupenku jste si prozatím nepořídili. Vstupenky budou k dostání před projekcí v Roškotově divadle za cenu 100 Kč!

Obě projekce jsou bohužel bez debaty s hosty, za což se velmi omlouváme.
Abychom dodrželi všechna bezpečností opatření pro provoz kin, budete usazování obřadu a vždy maximálně 2 osoby vedle sebe. Také je potřeba, abyste měli roušky.

Hrdý Budžes

Ve čtvrtek 10. 9. od 19.30 proběhne taktéž v Roškotově divadle populární divadelní představení Hrdý Budžes s Bárou Hrzánovou v hlavní roli, která vám představí svět normalizace očima osmileté Helenky Součkové.

Festival Jeden Svět 2020

A konečně od soboty 19. do soboty 26. září poběží v Malé scéně filmový program festivalu Jeden svět 2020, na který všichni tak dlouho čekáme! K němu Vám ale ještě bližší informace zašleme.

Těšíme se, že se s Vámi opět brzy setkáme na některém z našich hlavních či doprovodných programů.

S láskou, tým SPOUSTI z. s.

Poznámka: Ti z vás, kdo chcete již zakoupené vstupenky vrátit (ačkoliv pevně věříme, že ne), na film V síti je můžete vracet 8. a 9. 6. mezi 19.00 a 19.30 v Roškotově divadle. Vrácení vstupenek na Hrdého Budžese budeme s každým z Vás domlouvat individuálně. Prosíme, ozvěte se na tel. 736436985 nebo na kulhavy@spousti.cz. Moc moc děkujeme všem, kteří si vstupenky necháte❤. Protože Babi jede! stále žije, tu rikšu dovezeme a naše staroušky povozíme!

 

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková